Magazynier - Operator Wózka Widłowego
  • Długołęka
Długołęka, Długołęka, dolnośląskie, Polska
JUAN SP. Z O.O.
16. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Jesteśmy firmą z 30-letnim doświadczeniem w branży stolarskiej. Posiadamy nowoczesne zakłady produkcyjne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów stale poszerzamy ofertę o nowe wzory, usługi i wyroby również niestandardowe. Mając na uwadze jak najlepszą obsługę Klienta inwestujemy w rozwój i informatyzację naszej firmy.

Opis stanowiska
  • Obsługa wózka widłowego na wysokim składzie;
  • Transport palet w obrębie powierzchni magazynu za pomocą wózka widłowego;
  • Przeliczanie i kompletacja zamówień.

Wymagania
  • Doświadczenie w obsłudze wózka widłowego na wysokim składzie;
  • Uprawnienia operatora wózka widłowego;
  • Chęć podjęcia pracy oraz zaangażowanie podczas wykonywanej pracy.

Oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Praca Długołęka
  • Magazynier Długołęka
  • Operator Długołęka
  • Operator maszyn Długołęka
  • Długołęka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075