Magazynier - operator wózka widłowego
  • Choczewo
Choczewo, Choczewo, Pomeranian Voivodeship, Polska
MK AGRO PRODUCTION sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Choczewo (pow. wejherowski)

Twój zakres obowiązków

  • załadunek i rozładunek surowców, towarów i materiałów
  • sprawdzanie zgodności przygotowanych do wysyłki towarów z dokumentami
  • czynności związane z wysyłka towaru – pakowanie produktów według ustalonych procedur, oznaczanie i adresowanie przesyłek
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • dbałość o stany magazynowe – regularna inwentaryzacja magazynu
  • wykonywanie innych czynności magazynowych
  • utrzymanie czystości i porządku

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie
  • uprawnienia na wózki widłowe
  • znajomość obsługi komputera
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w spółce, która jest częścią dużej grupy kapitałowej
  • warunki zatrudnienia do uzgodnienia
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • umiejętność współpracy z różnymi osobowościami, które łączy wspólny cel i sukces
  • u nas są wyzwania, sportowa, ale pozytywna adrenalina, dobry humor i nudzi się tylko ochrona (w godzinach wieczornych)
  • wewnątrz firmy komunikujemy się również na Slack

  • Praca Choczewo
  • Magazynier Choczewo
  • Operator Choczewo
  • Operator maszyn Choczewo
  • Choczewo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087