Magazynier / Operator wózka widłowego
  • Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, śląskie, Polska
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
12. 6. 2024

Firma E-work HR Company Poland Sp. z o.o. oferująca kompleksową obsługę w zakresie doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy, rekrutacji i selekcji poszukuje kandydatów na stanowisko: MAGAZYNIER / OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO Lokalizacja: Sosnowiec ul. Logistyczna 1

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kompletacja towarów zgodnie z zamówieniami;
  • obsługą wózka widłowego;
  • zabezpieczanie towarów przed uszkodzeniami;
  • rozładunek i załadunek towaru.

WYMAGANIA:

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (6-14, 14-22, 22-6);
  • chęć i motywacja do pracy;
  • AKTUALNE UPRAWNIENIA UDT.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 4900zł brutto;
  • atrakcyjny system premiowania;
  • preferencyjny pakiet ubezpieczenia na życie;
  • swobodny dojazd komunikacją miejską do pracy linią 160, jak również przewozem pracowniczym;
  • kartę Ok System (karnety sportowe);
  • bony na święta dla pracowników;
  • paczki świąteczne dla dzieci;
  • możliwość zdobywania i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Magazynier Dąbrowa Górnicza
  • Operator Dąbrowa Górnicza
  • Operator koparki Dąbrowa Górnicza
  • Operator maszyn Dąbrowa Górnicza
  • Operator wózków widłowych Dąbrowa Górnicza
  • Operator maszyn budowlanych Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851