Magazynier Operator Wózka Widłowego
  • Raszyn
Raszyn, Raszyn, mazowieckie, Polska
Ventia Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Raszyn (pow. pruszkowski)

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie oraz wydawanie towaru zgodnie z procedurą magazynową,
  • kompletacja zamówień dla odbiorców oraz wysyłek spedycyjnych,
  • obsługa wózka widłowego,
  • kontrolowanie zgodności rzeczywistego stanu zapasów ze stanem ewidencyjnym,
  • utrzymywanie porządku na magazynie.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na magazynie wysokiego składowania,
  • aktualne uprawnienia UDT oraz odpowiednie doświadczenie w obsłudze wózka widłowego na magazynie wysokiego składowania,
  • zaangażowanie, obowiązkowość oraz odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań.

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • przyjazną atmosferę oraz dobre warunki pracy w nowoczesnym obiekcie magazynowo-biurowym,
  • pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku,
  • możliwość elastycznego czasu pracy,
  • prywatny pakiet medyczny Luxmed oraz kartę Benefit MultiSport,
  • premie okresowe (miesięczne oraz kwartalne), coroczne premie stażowe, posiłki regeneracyjne w okresie zimowym, imprezy integracyjne.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne

Etapy rekrutacji

  • Analiza Twojego CV.
  • Spotkanie w siedzibie Ventia z wybranymi kandydatami.
  • Decyzja. Propozycja warunków pracy.

Jeżeli zależy Ci na stabilnej pracy, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku ● Jeżeli oczekujesz pracy w nowoczesnym obiekcie i w dobrych warunkach ● Jeżeli atmosfera pracy, zespół przyjaznych osób oraz wysoka kultura organizacji stanowią dla Ciebie ważny czynnik.

To poniższe ogłoszenie jest adresowane właśnie do Ciebie.

Firma Ventia Sp. z o.o. – dystrybutor produktów na rynku B2B dla branży wentylacja i klimatyzacja (HVAC) oraz wyłączny przedstawiciel na Polskę marek: Komfovent, AlpicAir oraz Havaco – poszukuje kandydatów na stanowisko:

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Ventia Sp. z o.o. (Pracodawca), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

  • Praca Raszyn
  • Magazynier Raszyn
  • Operator Raszyn
  • Operator maszyn Raszyn
  • Raszyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087