MAGAZYNIER / OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Metalfer Polonia Sp. z o.o.
30. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Rozładunek materiałów dostarczanych do magazynu,
  • Kontrolowanie stanu dostarczonych materiałów i przyjęcie fizyczne

    do magazynu
  • Umiejscowienie w sposób prawidłowy materiału w regałach
  • Wydawanie komponentów dla produkcji
  • Dostarczanie komponentów na linie produkcyjne
  • Odbiór wyrobów gotowych z linii produkcyjnych
  • Przygotowanie wysyłek do klientów i poddostawców
  • Załadunek oraz rozładunek materiałów przeznaczonych do wysyłki
  • Dbanie o dobry stan urządzeń, budynków i wyposażenia magazynu
  • Obsługa wózka widłowego
  • Obsługa suwnicy

WYMAGANIA:
  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT-konieczne

  • Uprawnienia na suwnice UDT-mile widziane

  • Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy na 3 zmiany
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Zaangażowanie, obowiązkowość, dokładność, sumienność

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę
  • zatrudnienie bezpośrednio przez firme Metalfer Polonia Sp. z o.o
  • dodatkowe premie: wakacyjną oraz świateczną
  • ubezpieczenie grupowe NNW
  • wewnętrzne programy rozwoju np. finansowanie uprawnień UDT
  • możliwość dojazdu autobusami linii numer 36 i 19
  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • bezpieczne i etyczne środowisko pracy
  • możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia medycznego
  • pracę w młodym, ambitnym zespole
  • przyjazną atmosferę pracy

  • Praca Bielsko-Biała
  • Magazynier Bielsko-Biała
  • Operator Bielsko-Biała
  • Operator maszyn Bielsko-Biała
  • Operator koparki Bielsko-Biała
  • Operator wózków widłowych Bielsko-Biała
  • Operator maszyn budowlanych Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864