Magazynier -operator wózka widłowego
  • Pabianice
Pabianice, Pabianice, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
15. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Poszukujemyod zaraz

magazynierów / operatorów wózków widłowyh UDT z doświadczeniem

  • typowa praca magazyniera - rozładunek / załadunek / czynności magazynowe / dokumentacja
  • perspektywa stałej pracy
  • III zmiany po 8H i tylko dni robocze
  • weekndy WOLNE

Lokalizacja: Pabianice

UWAGA: DARMOWY dojazd pracowniczy Łódź – Zduńska Wola

Oczekujemy

  • uprawnień UDT do obsługi wózków widłowych (I WJO lub II WJO)
  • minimalnego doświadczenia w pracach magazynowych
  • otwartości na pracę zmianową
  • gotowość do pojęcia pracy od ZARAZ

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • perspektywiczną pracę na dużym magazynie
  • pracę po 8H i TYLKO poniedziałek do piątek
  • wynagrodzenie zasadnicze 5 000 zł/mc + realne premie zadaniowe
  • początkowe zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową (to płatne urlopy, składki ZUS, płatne L4 itp.)
  • prspektywę przejęcia

Zadania

  • transport wewnętrzny magazynu
  • załadunek i rozładunek towaru
  • obsługa wózków widłowych (chwytakowe i reachtrucki)
  • kontrola stanów magazynowych

  • Praca Pabianice
  • Magazynier Pabianice
  • Operator Pabianice
  • Operator maszyn Pabianice
  • Pabianice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662