Magazynier - operator wózka widłowego
  • Czechowice-Dziedzice
Czechowice-Dziedzice, Czechowice-Dziedzice, Śląskie, Polska
NEW ZINC Sp. z o.o.
26. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • załadunek i rozładunek samochodów za pomocą wózka widłowego,
  • przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu,
  • zaopatrywanie produkcji w towar i opakowania,
  • wywożenie produktów gotowych na magazyn,
  • pakowanie towaru oraz zabezpieczenia go do wysyłki,
  • drobne prace porządkowe

WYMAGANIA:
  • aktualne uprawnienia do prowadzenia wózków jezdniowych,
  • doświadczenie na stanowisku magazyniera, operatora wózków widłowych,
  • znajomość obsługi komputera, MS Office,
  • znajomość systemu ERP będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę,
  • zatrudnienie bezpośrednio przez firmę w systemie trzyzmianowym,
  • premię,
  • pakiet usług medycznych i socjalnych,
  • dobre warunki pracy

  • Praca Czechowice-Dziedzice
  • Magazynier Czechowice-Dziedzice
  • Operator Czechowice-Dziedzice
  • Operator maszyn Czechowice-Dziedzice
  • Czechowice-Dziedzice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532