Magazynier - Operator wózka widłowego | Od zaraz
  • Nałęczów
Nałęczów, Nałęczów, lubelskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
1. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla Naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Operatora wózka widłowego z UDT

Miejsce pracy: Lublin

Zadania:

  • Kompletowanie towarów według zamówienia klienta
  • Skanowanie towarów
  • Przyjęcie towarów i zwrotów
  • Umieszczanie towarów w odpowiedniej lokalizacji
  • Załadunek oraz rozładunek na paletach
  • Zgłaszanie nieprawidłowości przełożonemu

Wymagania:

  • Aktualne uprawnienia na wózki widłowe UDT
  • Doświadczenia w pracy na wózku widłowym
  • Sumienność, dokładność
  • Umiejętność pracy zespołowej

Godziny pracy:

  • Poniedziałek - piątek
  • System 3 zmianowy: 6:00-14:00 / 14:00-22:00 / 22:00-6:00

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • Premię wynikową
  • Szkolenia i kursy niezbędne do rozwoju zawodowego
  • Kartę Multisport
  • Darmową opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Nałęczów
  • Magazynier Nałęczów
  • Operator Nałęczów
  • Operator maszyn Nałęczów
  • Nałęczów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228