Magazynier - operator wózka *OD ZARAZ *Umowa o pracę* Dzienne zmiany
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
B8 Recruitment Sp. z o.o.
2. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • pomocnicze prace magazynowe,
  • weryfikacja jakościowa oraz ilościowa towaru zgodnie z zamówieniem,
  • rozładunki i załadunki towaru,
  • obsługa wózka widłowego.

WYMAGANIA:
  • uprawnienia na wózki widłowe - mogą być osoby bezpośrednio po kursie.
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku Magazynier, Operator Wózka Widłowego, ogólnie z pracy w magazynie.

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie,
  • na początek umowę o pracę tymczasową (pełne ubezpieczenie, płatne urlopy, L4), następnie stałe zatrudnienie bezpośrednio,
  • pracę od pn. do pt., w systemie 2 zm. (7-15, 10-18 ), dla chętnych możliwość pracy dodatkowo w weekendy,
  • wynagrodzenie: podstawa 30 zł/h brutto + miesięczna premia (500 zł brutto),
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji - mile widziane osoby bezpośrednio po kursie.
  • Zapraszamy również osoby zza granicy.

Jesteś zainteresowany/a -Aplikuj lub wyślij wiadomość "Gdańsk" na telefon 790861777, lub skontaktuj się telefonicznie - chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

  • Praca Gdańsk
  • Magazynier gdański
  • Magazynier Starogard Gdański
  • Magazynier Nowy Dwór Gdański
  • Magazynier Pruszcz Gdański
  • Magazynier Gdańsk
  • Operator Starogard Gdański
  • Operator Nowy Dwór Gdański
  • Operator Pruszcz Gdański
  • Operator Gdańsk
  • Operator gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864