Magazynier/ Operator wózka
  • Brwinów
Brwinów, Brwinów, Mazowieckie, Polska
DTA Sp. z o.o.
7. 6. 2024

DTA to grupa firm o zasięgu międzynarodowym, oferujących usługi w zakresie obsługi celnej, spedycyjnej, magazynowej oraz logistyki kontraktowej. Działamy od 1991 roku. Certyfikat AEO potwierdza naszą wiarygodność jako solidnego partnera w międzynarodowej wymianie towarowej.
Rozwijamy się! Chcesz rozwijać się z nami? Dołącz do nas jako:
Magazynier / Operator wózka widłowego
Moszna - Parcela, Brwinów
Twój zakres obowiązków
• obsługa wózka widłowego
• przyjmowanie dostaw na magazyn
• rozładunek, składowanie towarów do magazynu
• weryfikacja ilościowa i jakościowa dostaw
• kompletacja oraz załadunek wysyłek do klientów zgodnie z otrzymanymi wytycznymi
• należyte magazynowanie towarów w wyznaczonych do tego miejscach
• zapewnienie prawidłowej dokumentacji obrotu towarowego w magazynie
• utrzymanie porządku w magazynie i przestrzeganie zasad BHP i PPOŻ zgodnie z instrukcjami wewnętrznymi i zewnętrznym
Nasze wymagania
• uprawnienia UDT do obsługi wózków magazynowych
• doświadczenie na podobnym stanowisku
• znajomość procesów magazynowych
• systematyczność, dokładność i terminowość w wykonywaniu
• umiejętność pracy w zespole
To oferujemy
• stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat u bezpośredniego pracodawcy
• pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6-22 (praca dwuzmianowa)
• motywacyjny system wynagradzania połączony z wynikami pracy
• przyjazną atmosferę pracy
• pakiet benefitów pozapłacowych
• możliwość rozwoju zawodowego
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”

  • Praca Brwinów
  • Magazynier Brwinów
  • Operator Brwinów
  • Operator maszyn Brwinów
  • Brwinów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851