Magazynier / Operator Suwnicy
  • Sosnowiec
Sosnowiec, Sosnowiec, śląskie, Polska
Bowim S.A.
9. 10. 2024

BOWIM S.A. to czołowy dystrybutor wyrobów hutniczych w Polsce, działający od ponad 25 lat. Firma specjalizuje się w sprzedaży stali i dostarcza produkty dla różnych gałęzi przemysłu, stawiając na jakość, terminowość i rozwój.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Obsługa suwnic z poziomu „0” i z kabiny
  • Transportowanie materiałów hutniczych na terenie magazynu i hali produkcyjnej
  • Dbałość o prawidłowe funkcjonowanie suwnic oraz ich konserwacja
  • Współpraca z innymi działami w celu sprawnej realizacji zamówień
  • Przestrzeganie przepisów BHP i dbałość o bezpieczeństwo na stanowisku pracy

Wymagania:

  • Uprawnienia UDT do obsługi suwnic S1 (WYMÓG KONIECZNY!)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja pracy
  • Odpowiedzialność, sumienność, dokładność w wykonywaniu zadań
  • Gotowość do pracy w systemie 3 - zmianowym

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Kompleksowe szkolenie wdrażające
  • Bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty sportowej)

  • Praca Sosnowiec
  • Magazynier Sosnowiec
  • Operator Sosnowiec
  • Operator koparki Sosnowiec
  • Operator maszyn Sosnowiec
  • Operator wózków widłowych Sosnowiec
  • Operator maszyn budowlanych Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238