MAGAZYNIER/OPERATOR SUWNIC
  • Dębica, Ropczyce
podkarpackie, Dębica, Ropczyce, Podkarpackie, Polska
Globale Ressource Humaine Sp. z o.o.
24. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:

  • załadunek i rozładunek materiałów stalowych i budowlanych
  • obsługa suwnic, wciągników i wciągarek ogólnego przeznaczenia
  • przyjęcia i wydania magazynowe-
  • inne prace zlecone przez przełożonego

Wymagania:

  • uprawnienia UDT na obsługę suwnic, wciągników i wciągarek ogólnego przeznaczenia z poziomu roboczego - warunek konieczny
  • uprawnienia UDT na obsługę wózka widłowego podnośnikowego - mile widziane
  • chęć do pracy
  • zdolności manualne oraz sprawność fizyczna
  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie do letniego wypoczynku,
  • paczki dla dzieci i pracowników na święta,
  • dofinansowanie pobytu dziecka w zakładowym żłobku i przedszkolu,
  • dofinansowanie do karty MultiSport i inne
  • dostęp do atrakcyjnego ubezpieczenia grupowego
  • dopłatę do posiłków
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie swojej aplikacji.

  • Praca podkarpackie
  • Magazynier podkarpackie
  • Operator podkarpackie
  • Operator maszyn podkarpackie
  • podkarpackie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659