Magazynier / Operator SAP praca w Wilkowicach
  • Wilkowice
Wilkowice, Wilkowice, Śląskie, Polska
ASK Poland Sp. z o.o.
5. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przyjmowanie towarów,
  • wydawanie towarów z magazynów,
  • wysyłki wyrobu gotowego,
  • inne prace magazynowe
  • operacje w systemie SAP

WYMAGANIA:
  • wykształcenie minimum zawodowe
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych II WJO (zdany egzamin UDT) - niezbędne
  • dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym

  • Mile widziane:
  • - doświadczenie w pracy na magazynie i obsłudze wózków
  • - znajomość języka angielskiego
  • - znajomość systemu SAP

OFERUJEMY:
  • stała praca w dużej, rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym
  • zatrudnienie na cały etat
  • umowa o pracę, zatrudnenie bezpośrednio przez firmę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie)
  • możliwość długoletniej współpracy, możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet świadczeń socjalnych, ubezpieczenie dodatkowe, opieka medyczna na korzystnych warunkach
  • dofinansowanie do karty Multisport

  • Praca Wilkowice
  • Magazynier Wilkowice
  • Operator Wilkowice
  • Operator maszyn Wilkowice
  • Wilkowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567