Magazynier / Operator SAP - bezpośrednio, praca w Bielsku-Białej lub w Wilkowicach!
  • Bielsko-Biala
Bielsko-Biała, Bielsko-Biala, Silesian Voivodeship, Polska
ASK Poland Sp. z o.o.
19. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przyjmowanie towarów,
  • wydawanie towarów z magazynów,
  • wysyłki wyrobu gotowego,
  • inne prace magazynowe
  • operacje w systemie SAP

WYMAGANIA:
  • wykształcenie minimum zawodowe
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych II WJO (zdany egzamin UDT) - niezbędne
  • dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym
  • Mile widziane:
  • - doświadczenie w pracy na magazynie i obsłudze wózków
  • - znajomość języka angielskiego
  • - znajomość systemu SAP

OFERUJEMY:
  • stała praca w dużej, rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym
  • zatrudnienie na cały etat
  • umowa o pracę, zatrudnenie bezpośrednio przez firmę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie + dodatki)
  • możliwość długoletniej współpracy, możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet świadczeń socjalnych, ubezpieczenie dodatkowe, opieka medyczna na korzystnych warunkach
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • dogodny dojazd - komunikacja miejska - linie nr 9,17,31,33,56 przystanek - Wyzwolenia/Piekarska lub Piekarska/Wyzwolenia

  • Praca Bielsko-Biała
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Bielsko-Biała
  • Doradca podatkowy w Polsce Bielsko-Biała
  • Pracownicy uczelni w Polsce Bielsko-Biała
  • Magazynier Bielsko-Biała
  • Operator Bielsko-Biała
  • Operator koparki Bielsko-Biała
  • Operator maszyn Bielsko-Biała
  • Operator wózków widłowych Bielsko-Biała
  • Operator maszyn budowlanych Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179