Magazynier-operator
  • Dąbrowa górnicza
magazynier-operator
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa górnicza, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
10. 4. 2024

Chcesz pracować na II zmiany i być częścią międzynarodowej firmy w produkcji stali?

praca w Dąbrowie Górniczej w dogodnej lokalizacji

możliwość uzyskania uprawnień (suwnica, wózek widłowy, hak)

zatrudnienie w strukturach klienta

nie czekaj, aplikuj lub zadzwoń 607 402 900

Oczekujemy

  • chęci do pracy
  • umiejętności pracy w zespole
  • doświadczenia na podobnym stanowisku - mile widziane
  • uprawnienia hakowego, na wózki widłowe oraz suwnice - mile widziane

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w strukturach Klienta
  • pracę w systemie 2-zmianowym
  • posiłki regeneracyjne w okresie zimowym
  • możliwość zdobycia uprawnień
  • dofinansowanie do zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie

Zadania

  • rozładunek samochodów z wyrobami hutniczymi
  • układanie wyrobów hutniczych w regałach
  • przygotowywanie, konfekcjonowanie oraz prawidłowe oznaczanie wyrobów hutniczych dla Klientów
  • prace porządkowe na hali
  • przestrzeganie zasad BHP

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Magazynier Dąbrowa Górnicza
  • Operator Dąbrowa Górnicza
  • Operator koparki Dąbrowa Górnicza
  • Operator maszyn Dąbrowa Górnicza
  • Operator wózków widłowych Dąbrowa Górnicza
  • Operator maszyn budowlanych Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190