Magazynier - od zaraz - Gdańsk
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Agencja Zatrudnienia KS Service
21. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286.

Dla naszego klienta - firmy z wieloletnią obecnością na rynku, która specjalizuje się w zaawansowanych rozwiązaniach logistycznych, spedycji i magazynowaniu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier

Zaoferujemy Ci:

  • wynagrodzenie w wysokości 32 zł brutto / godzinę,
  • pracę bez godzin nocnych w systemie dwuzmianowym (7:00-15:00, 13:00-21:00),
  • pełne szkole stanowiskowe,
  • odzież roboczą oraz wszelkie niezbędne narzędzia pracy,
  • bezpłatny parking dla pracowników,
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie.

Do Twoich obowiązków będzie należało:
  • kompletowanie towarów zgodnie ze specyfikacją,
  • przygotowanie produktów do wysyłki,
  • obsługa wózka widłowego,
  • ogólne prace magazynowe na terenie zakładu.

Oczekujemy:
  • ważnych uprawnień UDT bądź prawo jazdy kat. B,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (nie jest jednak konieczne – zapewniamy pełne wdrożenie).

Jeżeli szukasz stabilnej pracy w przyjaznej atmosferze z możliwością rozwoju i podnoszenia kwalifikacji – prześlij nam swoje CV lub zadzwoń pod numer 504 862 868!

Benefity:
  • Elastyczne godziny pracy
  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Umowa o pracę
  • Rozwój

  • Praca Gdańsk
  • Magazynier gdański
  • Magazynier Starogard Gdański
  • Magazynier Nowy Dwór Gdański
  • Magazynier Pruszcz Gdański
  • Magazynier Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838