Magazynier Od Zaraz - Dowolna Zmiana
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
APC TEMPUS A SP. Z O.O. SP. KOM.
28. 9. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Praca fizyczna, magazynowa Sortowanie przesyłek oraz skanowanie Ręczne rozładunki oraz załadunki transportów WYMAGANIA: Doświadczenie mile widziane Zapewniamy stabilne zatrudnienie od zaraz. Nie wymagamy uprawnień na wózki widłowe. TA PRACA JEST DLA CIEBIE WYŚLIJ SMS O TREŚCI - TUCHOM oraz IMIĘ NA NUMER 731-939-888 Zadzwonimy do Ciebie OFERUJEMY: Umowa ZLECENIE ze wszystkimi składkami ZUS Stawka za godziny dzienne - 29,00zł/h BRUTTO, za godziny nocne - 37,70 zł/h BRUTTO Praca od poniedziałku do piątku w godzinach: 1. Praca po 8 godzin zmianowo 04:00-12:00 i 12:00-20:00 2. Praca po 6 godzin zmianowo 04:00-10:00 i 13:00-20:00 2. Praca po 5 godzin 04:00-09:00 LUB 15:00-20:00 Wolne weekendy Możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę Dofinansowanie do karty fit sport Możliwość rozwoju oraz awansu w strukturach firmy

  • Praca Gdańsk
  • Magazynier gdański
  • Magazynier Starogard Gdański
  • Magazynier Nowy Dwór Gdański
  • Magazynier Pruszcz Gdański
  • Magazynier Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392