Magazynier od zaraz - dowolna zmiana
  • Tuchom
pomorskie, Tuchom, Pomorskie, Polska
APC TEMPUS A SP. Z O.O. SP. KOM.
10. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Praca fizyczna, magazynowa

  • Sortowanie przesyłek oraz skanowanie

  • Ręczne rozładunki oraz załadunki transportów

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie mile widziane

Zapewniamy stabilne zatrudnienie od zaraz. Nie wymagamy uprawnień na wózki widłowe.

TA PRACA JEST DLA CIEBIE!

WYŚLIJ SMS O TREŚCI - TUCHOM oraz IMIĘ NA NUMER 731-939-888

Zadzwonimy do Ciebie!

OFERUJEMY:
  • Umowa ZLECENIE ze wszystkimi składkami ZUS

  • Stawka za godziny dzienne - 29,00zł/h BRUTTO, za godziny nocne - 37,70 zł/h BRUTTO

  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach:

    1. Praca po 8 godzin zmianowo 04:00-12:00 i 12:00-20:00

    2. Praca po 6 godzin zmianowo 04:00-10:00 i 13:00-20:00

    2. Praca po 5 godzin 04:00-09:00 LUB 15:00-20:00

  • Wolne weekendy

  • Możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę

  • Dofinansowanie do karty fit sport

  • Możliwość rozwoju oraz awansu w strukturach firmy

  • Praca pomorskie
  • Magazynier kujawsko-pomorskie
  • Magazynier pomorskie
  • Magazynier Mikołajki Pomorskie
  • Magazynier Jabłonowo Pomorskie
  • Magazynier Kowalewo Pomorskie
  • Magazynier Drawsko Pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584