Magazynier - obsługa produkcji
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
Hitachi Energy Poland Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Ręczne prace magazynowe;
  • Obsługa wózków widłowych i suwnic;
  • Przyjęcie materiałów i komponentów na magazyn;
  • Wydanie i dystrybucja materiałów na produkcje na określony czas;
  • Identyfikacja potrzeb produkcji pod kątem materiałowym, dowóz w odpowiednie miejsce oraz odbiór materiałów z produkcji;
  • Przygotowanie wysyłek i załadunek;
  • Przygotowywanie dokumentacji;
  • Przestrzeganie przepisów BHP.

Nasze wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Duża samodzielność w działaniu;
  • Znajomość rysunku technicznego;
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera;
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym;

Mile widziane

  • Uprawnienia UDT;
  • Doświadczenie w obsłudze SAP.

To oferujemy

  • Umowę o pracę bezpośrednio z Hitachi Energy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (uzależnione od posiadanych doświadczeń, kwalifikacji i umiejętności);
  • Premię roczną do 10% rocznego wynagrodzenia brutto ("trzynastka");
  • Premie miesięczne produkcyjne – do 500 zł brutto;
  • Coroczne regulacje finansowe;
  • Możliwość korzystania z ZFŚS (Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych) np. dofinansowania zimowe i wiosenne; paczki na święta, inicjatywy kulturalno-rekreacyjne;
  • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego oraz prywatnej opieki medycznej LuxMed;
  • Dostęp do platformy benefitowej i 100 pkt do wykorzystania co miesiąc (na platformie dostępny pakiet MultiSport);
  • Nagrody za polecenia nowych pracowników – od 1500 zł brutto;
  • KAIZEN - możliwość zgłaszania usprawnień i otrzymania atrakcyjnych nagród finansowych;
  • Bezpieczne środowisko pracy;
  • Możliwość zdobycia uprawnień UDT: suwnice, wózki widłowe.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • dyżury lekarza w biurze
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • pakiet relokacyjny
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne
  • dodatkowy urlop

Etapy rekrutacji

  • Weryfikacja CV
  • Rozmowa telefoniczna
  • Spotkanie bezpośrednie
  • Odpowiedź zwrotna

W Hitachi Energy naszym celem jest budowanie zrównoważonej energetycznej przyszłości dla wszystkich. Dostarczamy energię do domów, szkół, szpitali i fabryk. Dołącz do nas, aby pracować z fantastycznymi ludźmi, ucząc się i rozwijając przy projektach, które mają autentyczny wpływ na nasze społeczności i społeczeństwo. Wnieś swoją pasję i energię do globalnego zespołu, który docenia prostą prawdę: Różnorodność + Współpraca = Wspaniałe innowacje.

Hitachi Energy jest globalnym liderem technologicznym, który buduje zrównoważoną energetyczną przyszłość dla wszystkich. Obsługujemy klientów w sektorach użyteczności publicznej, przemysłu i infrastruktury, oferując innowacyjne rozwiązania i usługi w całym łańcuchu wartości. Wraz z klientami i partnerami wdrażamy pionierskie technologie i umożliwiamy cyfrową transformację niezbędną do przyspieszenia rozwoju energetyki w kierunku neutralnej węglowo przyszłości. Dążymy do tego, by światowy system energetyczny stał się bardziej zrównoważony, elastyczny i bezpieczny, przy zachowaniu właściwych proporcji między wartościami społecznymi, środowiskowymi i ekonomicznymi. Hitachi Energy ma udokumentowane doświadczenie i niezrównaną zainstalowaną bazę urządzeń w ponad 140 krajach. Centrala firmy mieści się w Szwajcarii. Zatrudniamy około 38 000 pracowników w 90 krajach, osiągając przychody z działalności na poziomie około 10 mld USD rocznie. www.hitachienergy.com

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Hitachi Energy Poland Sp. z o.o. z siedzibą w: ul. Żegańska 1, 04-713 Warszawa (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: agnieszka.slefarska@hitachi-powergrids.com.

  • Praca Łódź
  • Obsługa hotelowa Łódź
  • Obsługa gastronomii Łódź
  • Magazynier Łódź
  • Specjalista ds. obsługi klienta Łódź
  • Pracownik produkcji Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690