Magazynier Niepołomice - także z orzeczeniem
  • Niepołomice
Niepołomice, Niepołomice, małopolskie, Polska
Probet Sp. z o.o.
14. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Firma Probet jest liderem w aktywizacji zawodowej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku magazyniera.

Kontakt pod

Zapraszamy także osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności do nadsyłania aplikacji.

Miejsce pracy: Niepołomice ul. Grabska.

Godziny pracy: 6 - 14 / 14 - 22.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • umowę o pracę
  • terminowe płatności wynagrodzenia
  • pracę w zgranym zespole

Zakres obowiązków:

  • kompletacja zamówień
  • układanie towaru na półkach
  • przyjęcia towaru na magazyn

Wymagania

Wymagania:

  • książeczka sanepid
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • orzeczenie o niepełnosprawności będzie dodatkowym atutem

  • Praca Niepołomice
  • Magazynier Niepołomice
  • Niepołomice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080