Magazynier Niepołomice - także z orzeczeniem
  • Niepruszewo
wielkopolskie, Niepruszewo, wielkopolskie, Polska
Probet Sp. z o.o.
24. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Probet jest liderem w aktywizacji zawodowej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

pracownika magazynowego.

Zapraszamy do nadsyłania aplikacji także osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności.

Miejsce pracy: Niepruszewo ul. Kasztanowa.

Godziny pracy: 6 - 14 / 14 - 22.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • terminowe płatności wynagrodzenia ,
  • stabilne zatrudnienie,
  • premie sprzedażowe,
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Zakres obowiązków:

  • kompletacja towaru,
  • układanie towaru na regałach,
  • przyjęcie i wydawanie towaru.

Wymagania

Wymagania:

  • chęci do pracy,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie,
  • orzeczenie o niepełnosprawności będzie dodatkowym atutem.

  • Praca wielkopolskie
  • Magazynier wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544