Magazynier na Chłodnię
  • Suwałki
Suwałki, Suwałki, Podlaskie, Polska
Bjanex Sp. z o.o.
8. 6. 2024

Bjanex to jeden z największych dystrybutorów FMCG w regionie. Firma wchodzi w skład Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan, trzeciej co do wielkości sieci handlowej posiadającej w Polsce ponad 3200 placówek. Jako dystrybutor zaopatruje wiele podmiotów, w tym sieć sklepów Lewiatan, działających na terenie północno-wschodniej Polski.
Poszukujemy magazyniera do rozkładania towaru na chłodni. Praca na jedną zmianę dostępna od zaraz. Możliwe nadgodziny. Zapewniamy pełne przeszkolenie - wszystkiego nauczymy na miejscu.
Zakres obowiązków:
• Praca w warunkach chłodniczych w zakresie temperatur 2-6 stopni.
• Praca ze skanerem ręcznym w magazynie z artykułami spożywczymi.
• Rozkładanie towaru na chłodni wg zasad FIFO.
• Sprawdzanie dat ważności.
• Obsługa elektrycznego wózka wysokiego podnoszenia.
Wymagania:
• Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych.
• Uprawnienia do obsługi wózków widłowych wydane przez UDT.
• Dokładność.
• Odpowiedzialność.
• Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie.
Oferujemy:
• Pewna praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Możliwa dłuższa współpraca.
• Bony świąteczne oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
• Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.
• Przyjazne środowisko pracy z zespołem wspierającym się nawzajem.
• Obuwie ochronne, parking dla pracowników oraz oczywiście niezbędne narzędzia do pracy.
• Zniżki na firmowe produkty i usługi.
ul. Leśna 68,
16-400 Suwałki,
NIP: 8442379348
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

  • Praca Suwałki
  • Magazynier Suwałki
  • Suwałki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851