Magazynier na chłodni
  • Lowicz
Łowicz, Lowicz, Łódź Voivodeship, Polska
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Łowicz

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie towaru pod zamówienia odbiorców
  • Kompletacja towaru dla wysyłek drobnicowych
  • Inne prace magazynowe w zależności od posiadanych uprawnień i umiejętności

Nasze wymagania

  • umiejętność pracy w zespole
  • dokładność
  • dyspozycyjność
  • uprawnienia na wózki widłowe II WJO

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
  • odpowiednie wsparcie w procesie adaptacji na stanowisku pracy
  • deputat w postaci wyrobów mleczarskich
  • dodatek stażowy i nagrody jubileuszowe
  • grupowe ubezpieczenie na życie i od następstw nieszczęśliwych wypadków
  • pakiety prywatnej opieki medycznej
  • bogaty pakiet socjalny
  • możliwość przystąpienia do kasy zapomogowo-pożyczkowej

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu to jedna z największych i najprężniej rozwijających się firm branży mleczarskiej oraz marka, której jakość doceniają miliony Polaków.

W CV prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2018 r. poz. 1000 ze zmianami)”. Pełną informację odnośnie przetwarzania danych osobowych znaleźć można pod adresem: https://mleczarnia.lowicz.pl/

  • Praca Łowicz
  • Magazynier Łowicz
  • Łowicz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914