Magazynier Mroźni z uprawnieniami UDT- Doehler Tarczyn
  • Grójec
Grójec, Grójec, mazowieckie, Polska
Döhler Sp. z o.o.
7. 9. 2024

Pracuj w firmie, w której pracodawca dba o to, aby jego pracownicy mieli zapewnione posiłki profilaktyczne każdego roboczego dnia przez cały rok.Mamy dla Ciebie ofertę pracy w magazynie (mroźnia) Tarczyn k. Grójca.Grupa Döhler jest międzynarodową firmą, która produkuje z owoców i warzyw soki NFC (nie z koncentratu), zagęszczone soki, przeciery, zaprawy, emulsje, barwniki, susze, aromaty naturalne oraz syropy roślinne.Spółka dostarcza także zintegrowane rozwiązania systemowe dla przemysłu spożywczego.

Obowiązki

  • praca na wózku widłowym
  • wydawanie beczek z towarem do klientów bądź zewn. magazynów
  • wydawanie towaru na produkcję
  • rozładunki dostaw zagranicznych i krajowych: ściąganie towarów z samochodu; całkowite sprawdzenie dostaw pod względem ilościowym, jakościowym, dat przydatności; rozkładanie towaru na magazynie
  • kompletowanie dokumentów pod wysyłki i przyjęcia towarów

Wymagania

  • doświadczenie jako magazynier – mile widziane
  • uprawnienia na wózki widłowe (UDT II WJO) – obowiązkowe
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej w systemie 8 - godz. 2 zmiany bez godzin nocnych (wyjątek: inwentaryzacja)
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna - wymagana
  • podstawowa znajomość obsługi komputera

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (umowa na 3 m-ce - umowa na 1 rok -umowa na stałe)
  • atrakcyjne wynagrodzenie: pensja zasadnicza + premia motywacyjna
  • fundusz socjalny dla każdego pracownika już od pierwszych dni pracy (świadczenia pieniężne z okazji świąt, pożyczki mieszkaniowe, zapomogi losowe, karty przedpłacone dla dzieci)
  • 10l soków co miesiąc dla każdego pracownika

  • wózki widłowe wysokiego składu z ogrzewaną kabiną
  • posiłki profilaktyczne zapewniamy przez cały rok
  • wcześniejsza emerytura
  • PRACA W TARCZYNIE

  • Praca Grójec
  • Magazynier Grójec
  • Grójec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584