Magazynier MediaExpert umowa zlecenie – nowe stawki 36-39 zł/h
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Media Expert
22. 9. 2024

Jesteśmy Expertem, Media Expertem! Rządzimy na rynku elektro w Polsce i wciąż się rozwijamy, dlatego potrzebujemy Twojego wsparcia. Szukamy: OSÓB DO KOMPLETOWANIA, PAKOWANIA TOWARU Zatrudnienie na podstawie UMOWY ZLECENIA Miejsce: Łódź, ul. Jędrzejowska 45a Nie musisz mieć doświadczenia, wystarczą chęci, reszty Cię nauczymy :)
Zapewnimy Ci:
- nową extra stawkę, która będzie rosła w każdym miesiącu wykonywania zlecenia:
36 zł/h w październiku 37,5 zł/h w listopadzie 39 zł/h w grudniu
- nawet 4000 zł za polecenie pracownika!
- transport na terenie Łodzi
- obiad z dofinansowaniem
- strefę relaksu
Twoje zadania:
- kompletacja/pakowanie zamówień
- obsługa skanera
- proste zadania magazynowe
Szukamy osób z dyspozycyjnością min. 185/h miesięcznie Umowa zlecenie za MEGA EXTRA wynagrodzenie!

  • Praca Łódź
  • Magazynier Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 863
    20 748