Magazynier / Magazynierka na obszarze Chłodni i Mroźni
  • Kąty Wrocławskie
Kąty Wrocławskie, Kąty Wrocławskie, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Żabka Polska
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za dokumentacje procesów magazynowych
  • Obsługa skanera
  • Udział w inwentaryzacji towaru na magazynie
  • Wsparcie Koordynatora Zmiany w rozdzielaniu zadań Operatorom Wózków Widłowych
  • Praca w systemie III zmianowym
  • Praca w sekcji chłodnia temp. 0-6 C; mroźnia -22 C

Nasze wymagania

  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • Dokładności, odpowiedzialności i uczciwości
  • Orientacji na osiągnięcie wyznaczonych zadań
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych wysokiego składowania wydane przez UDT

Mile widziane

  • Znajomość systemów WMS (mile widziane SAP EWM)
  • Uprawnienia UDT

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Brak okresu próbnego
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń (wynagrodzenie zasadnicze, premia miesięczna, cyklicznie przeprowadzany proces podwyżkowy)
  • Dodatek transportowy
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych
  • Praca w nowoczesnym centrum logistycznym

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • paczki świąteczne
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • pikniki rodzinne

Polityka równości

W Żabce zależy nam na tym aby każda osoba, która przechodzi przez proces rekrutacji miała poczucie, że mogła w pełni pokazać swoje umiejętności, kompetencje i potencjał.

Wierzymy, że nasza siła pochodzi z unikatowości każdej osoby oraz wzajemnego szacunku i otwartości na różnorodność. Do aplikowania zapraszamy każdą osobę, niezależnie od wieku, płci, stopnia sprawności, sytuacji rodzinnej, religii, orientacji seksualnej, narodowości itp. Chcesz wiedzieć więcej o naszym równościowym i inkluzowym podejściu, przeczytaj Politykę równości. (https://zabkagroup.com/pl/nasza-odpowiedzialnosc/nasze-polityki/)

  • Praca Kąty Wrocławskie
  • Magazynier Kąty Wrocławskie
  • Kąty Wrocławskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690