Magazynier / Magazynierka
  • Grabów nad Prosna
wielkopolskie, Grabów nad Prosna, wielkopolskie, Polska
eSmoking Liquids Sp. z o. o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Rojów (pow. ostrzeszowski)

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie dostaw towarów
  • Kontrola ilościowa i jakościowa dostaw, zgłaszanie nieprawidłowości
  • Etykietowanie
  • Rozkładanie towarów
  • Planowanie i optymalizacja przestrzeni magazynowej
  • Kontrolowanie stanów magazynowych
  • Pakowanie i wysyłka paczek oraz kontrola nad terminową realizacją dostaw
  • Zaopatrzenie magazynu w komponenty niezbędne do procesów produkcyjnych
  • Przygotowanie i wydawanie towarów na produkcję
  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie
  • Inwentaryzacja
  • Utrzymywanie ładu i porządku w miejscu pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy zmianowej (3 zmiany)

Mile widziane

  • Podstawowa znajomość MS Excel
  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Doświadczenie w obszarze zarządzania gospodarką materiałową
  • Znajomość zasad związanych z zarządzaniem gospodarką materiałową oraz dokumentacją magazynową
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Możliwość odbycia kursu i wyrobienia uprawnień na wózki widłowe UDT.
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełen etat.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju w ramach wewnętrznego programu szkoleń.
  • Atrakcyjny pakiet socjalny – w naszym wachlarzu benefitów znajdziesz między innymi: dofinansowanie do pakietu opieki medycznej i do aktywności sportowych, świąteczne upominki prosto na Twoje konto, paczki okolicznościowe, dofinansowanie do wypoczynku i wiele więcej.
  • System corocznych podwyżek wynagrodzeń.
  • Dofinansowanie do posiłków w pracy.
  • Wysokie standardy bezpieczeństwa pracy.
  • Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole.

Fabryka liquidów eSmoking Liquids od 2015 r. jest częścią grupy British American Tobacco i stanowi jeden z największych i najnowocześniejszych zakładów w Europie produkujących płyny nikotynowe do e-papierosów. Jednocześnie specjalizuje się w obsłudze i automatyzacji niestandardowych procesów dotyczących wyrobów akcyzowych.

W centrum naszej działalności stawiamy politykę zrównoważonego rozwoju, która minimalizuje nasz wpływ na otaczające środowisko w aspekcie bezpieczeństwa, gospodarki wodnej, emisji CO2 oraz odpadów.

Nasza lokalizacja daje wyjątkową na skalę regionu możliwość rozwoju w międzynarodowej grupie BAT dla lokalnych mieszkańców, umożliwia dostęp do najnowocześniejszych technologii, szkoleń, know-how i możliwości rozwoju na szczeblu krajowym i międzynarodowym dlatego zaaplikuj na wolne stanowisko w naszej firmie.

  • Praca wielkopolskie
  • Magazynier wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087