Magazynier - magazyn przykuchenny - Opole
  • Opole
Opole, Opole, Opolskie, Polska
HR for Business Sp. z o.o.
12. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Magazynier – kuchnia Opole
Miejsce pracy: Opole ul. Szarych Szeregów

Dla swojego Klienta – firmy z branży Usługowej poszukujemy do zespołu:
Stanowisko: magazynier- kuchnia catering
Obowiązki: organizacja, kontrola i utrzymanie porządku w magazynie. Przyjmowanie, składowanie oraz wydawanie towarów zgodnie z obowiązującymi procedurami, kontrola stanów magazynowych, dbanie o porządek w miejscu pracy.
Wymagania:
wykształcenie zawodowe
doświadczenie w pracy w zawodzie
chęci do pracy
posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych
Oferujemy:
umowę o pracę
wypłatę na czas
zatrudnienie od poniedziałku do piątku w godzinach 7 – 15 – Weekend wolny
Przystąpienie do pakietu prywatnej opieki medycznej na preferencyjnych warunkach
Przystąpienie na grupowego ubezpieczenia NNW i/lub na życie na preferencyjnych warunkach
Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku pod numerem telefonu 510 011 968 – lub Sms o treści Magazynier
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego  oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o.. z siedzibą w Wrocławiu, przy ul. Słonimskiego 1.

  • Praca Opole
  • Magazynier Opole Lubelskie
  • Magazynier Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 561
    17 377