Magazynier (Magazyn Mroźnia)
  • Nowy Sącz
Nowy Sącz, Nowy Sącz, małopolskie, Polska
DRIMPOL Spółka z o.o.
12. 6. 2024

DRIMPOL to firma handlowa działająca w branży spożywczej od 1990r. na terenie południowo - wschodniej Polski, od lat współpracująca z renomowanymi producentami żywności.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania kluczowe:

  • praca w mroźni (temperatura -21 st. C)
  • wykonywanie operacji magazynowych takich jak: przyjmowanie towarów, rozkładanie, kompletacja towarów do wysyłki
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • bieżąca kontrola stanów magazynowych i terminów przydatności do spożycia towarów
  • utrzymanie ładu i porządku na magazynie
  • udział w inwentaryzacjach
  • odpowiedzialność materialna za powierzone mienie
  • praca w systemie zmianowym (zmiana nocna)

Wymagania:

  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w grupie
  • zaangażowanie, odpowiedzialność oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • mile widziane:

    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • znajomość zasad gospodarki magazynowej
    • badania sanitarno – epidemiologiczne
    • uprawnienia operatora wózka widłowego UDT

W zamian oferujemy:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • praca od poniedziałku do piątku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat
  • premie
  • możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego

  • Praca Nowy Sącz
  • Magazynier Nowy Sącz
  • Nowy Sącz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851