Magazynier (m/k/x*)
  • Stryków
Stryków, Stryków, Łódź Voivodeship, Polska
Raben Logistics Polska sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Stryków

Twój zakres obowiązków

  • Dokonywanie załadunków i rozładunków samochodów
  • Relokacja towarów w magazynie
  • Przyjmowanie, szykowanie oraz wydawanie towaru
  • Obsługa sprzętu magazynowego – wózki paletowe, wózki widłowe, skanery ręczne
  • Dbanie o porządek w magazynie

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B lub uprawnienia UDT
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Chęć do pracy w zespole
  • Umiejętność dokładnego wykonywania czynności

To oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej, nowocześnie zarządzanej firmie stawiającej na jakość i życzliwość w biznesie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Zarobki w widełkach od 4900 do 5700 pln brutto- wynagrodzenie podstawowe (uzależnione od Twoich umiejętności i posiadanych uprawnień) oraz miesięczna premia do 875 pln brutto
  • Dodatek do pracy w godzinach nocnych (22.00-06.00)
  • 30-minutową przerwę wliczoną do czasu pracy
  • Benefity z możliwością włączenia członków rodziny m.in.: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, karty zniżkowe na paliwo, karty Sim do prywatnego użytku, bilety do kina, zniżki na zakupy
  • Paczki świąteczne dla pracowników i dzieci oraz dofinansowanie do wypoczynku pracownika
  • Bezpłatny dostęp do aplikacja do nauki języka angielskiego i niemieckiego oraz polskiego dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Gratyfikację finansową za polecenie pracownika
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz wsparcie merytoryczne
  • Przyjazne i bezpieczne środowisko pracy z wykorzystaniem najnowszych technologii

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • paliwo w korzystnej cenie
  • benefity z systemu Kafeteryjnego MyBenefit
  • wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia
  • zniżki z kartą Makro

Co nas wyróżnia?

  • Uwielbiamy wyzwania i nowe projekty.
  • Praca w zespole wyzwala w nas energię.
  • Wkładamy całe serce we wszystko, co robimy.
  • Uczymy się od siebie nawzajem.

To wszystko dzięki grze zespołowej! Magazynierzy troszczą się o fachowe przeładunki i opiekują się towarem naszych Klientów w magazynach, Dyspozytorzy organizują dostawy, Specjaliści dbają o sprawny i przyjazny kontakt z Klientami, a Kierowcy docierają z zamówionym towarem do najdalszych zakątków Europy – wszyscy mamy wpływ na to, że Raben Logistics Polska nieustannie porusza rzeczy we właściwym kierunku.

Mamy drive do rozwoju!

  • Praca Stryków
  • Magazynier Stryków
  • Stryków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087