Magazynier (m/k)
  • Kleszczów
Kleszczów, Kleszczów, łódzkie, Polska
Trenkwalder
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • kompletacja towaru,
  • magazynowanie towaru,
  • uzupełnianie towaru,
  • transport pustych palet i odpadów do wyznaczonych miejsc zbiorczych w magazynie,
  • przyjęcie i wydanie towaru zgodnie ze wskazaniami systemu kompletacji.

Wymagamy:
  • uprawnień do obsługi wózków widłowych lub prawa jazdy kat. B,
  • książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym,
  • dyspozycyjności i zaangażowania w powierzone obowiązki,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie Twoim dodatkowym atutem.

Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową na cały etat z możliwością zatrudnienia bezpośrednio u naszego klienta,
  • pracę w systemie ciągłym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe,
  • comiesięczna premia,
  • benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie),
  • rozbudowany system szkoleń.

Praca w Kleszczowie w Tulipan Parku, możliwy dojazd transportem miejskim.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania swojego CV.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

  • Praca Kleszczów
  • Magazynier Kleszczów
  • Kleszczów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696