Magazynier - Łyszkowice
  • Łyszkowice
Łyszkowice, Łyszkowice, Łódź Voivodeship, Polska
AXELL logistics
7. 10. 2024

woj. łódzkie

Twoje zadania:

  • Obsługa logistyczna klientów – kontrola ilościowa oraz jakościowa przyjmowanych i wydawanych z magazynu towarów, rozładunki oraz załadunki samochodów klientów, kompletacja towarów.
  • Współpraca z innymi działami firmy – stosowanie obowiązującej procedury obiegu dokumentów.
  • Dbałość o zgodność stanów magazynowych oraz bezpieczne przechowywanie towarów.
  • Poszukiwanie metod usprawniających pracę w magazynie – optymalizacja.
  • Utrzymanie w czystości i sprawności używanego sprzętu.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność organizacji pracy i współpracy w zespole;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym

Otrzymasz od nas:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Możliwości dołączenia do ubezpieczenia grupowego
  • Dofinansowanie do urlopu
  • Bony świąteczne
  • Przejrzysty system premiowy
  • Parking dla pracowników
  • Pracę w miłej atmosferze w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Praca Łyszkowice
  • Magazynier Łyszkowice
  • Łyszkowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190