Magazynier - Logistyk
  • Kielce
Kielce, Kielce, świętokrzyskie, Polska
IRIS Telecommunication Poland Sp. z o.o.
28. 2. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie (fizyczne i systemowe) dostaw materiałów instalacyjnych, urządzeń operatorów, narzędzi i innych sprzętów na magazynie regionalnym
  • Wydawanie sprzętów (fizyczne i systemowe) oraz szykowanie wysyłek dla grup technicznych i Podwykonawców
  • Organizacja transportu – zamawianie kurierów
  • Dbanie o utrzymywanie ustalonych, minimalnych stanów magazynowych dla materiałów instalacyjnych i urządzeń operatorskich; w razie potrzeby zamawianie ich z magazynu centralnego
  • Odzwierciedlanie i kontrola materiałów pobieranych przez grupy techniczne w systemie gospodarki magazynowej
  • Archiwizacja i wysyłka dokumentów projektowych zgodnie z ustalonymi standardami

Nasze wymagania

  • Gotowość do podjęcia współpracy w oparciu o Umowę B2B
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera
  • Umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • Znajomość procesów magazynowych
  • Zdyscyplinowanie i rzetelne podejście do obowiązków
  • Nie wymagamy uprawnień UDT na wózki widłowe

To oferujemy

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych zadań
  • Różnorodność wykonywanych zadań
  • Pracę w zgranym, otwartym i rozwijającym się zespole
  • Możliwość dostosowania godzin pracy do swoich potrzeb

  • Praca Kielce
  • Logistyk Kielce
  • Magazynier Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714