Magazynier Kontroli Towaru (owoce i warzywa) M/K
  • Bronisze
, Bronisze, Masovian Voivodeship, Polska
Farutex Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Bronisze (pow. warszawski zachodni)

Twój zakres obowiązków

  • odbiór jakościowy produktów świeżych (owoce i warzywa)
  • weryfikacja zgodności ilości towaru
  • kompletacja towaru dla klienta
  • dbałość o porządek w magazynie
  • praca w warunkach chłodniczych

Nasze wymagania

  • motywacja do działania
  • odpowiedzialność i dokładność

Mile widziane

  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne
  • uprawnienia na wózki widłowe UDT

To oferujemy

  • praca w systemie jednozmianowym od niedzieli do czwartku (godziny pracy 6-14 lub 7-15)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • profesjonalne wdrożenie
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • parking pod miejscem pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • parking dla pracowników
  • możliwość rozwoju

Firma Bidfood Farutex jest dostawcą żywności i napojów dla sektora Horeca w Polsce. Należy do międzynarodowej grupy Bidcorp. Posiada oddziały, filie oraz biura w 21 miastach w kraju i zatrudnia ponad 1,2 tys. pracowników.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

111 851
19 087