Magazynier -kompletacja zamówień do wysyłki
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Golden Serwis Sp. z o. o.
27. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Firma GOLDEN SERWIS zajmująca się profesjonalnym wsparciem sprzedaży oraz rekrutacji poszukuje obecnie dla swojego klienta osoby na stanowisko Magazynier kompletacja zamówień do wysyłki w Centrum Logistycznym Bydgoszcz

ul. Ernesta Petersona

ZE WZGLĘDU NA PRACĘ PRZY CIĘŻSZYCH PALETACH PREFEROWANI MĘŻCZYŹNI

Zakres obowiązków:

  • Kompletacja towaru według wytycznych
  • Realizacja zleceń transportowych
  • Kontrola oraz transport spakowanych palet do miejsca wysyłki
  • Kontrola oraz sortowanie towaru ze zwrotów i umieszczanie w magazynie
  • Transport palet oraz surowców wtórnych do miejsc do tego wyznaczonych
  • Prace porządkowe w celu utrzymania czystości w miejscu pracy

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kat. B – wydane na terenie Unii Europejskiej lub Uprawnienia UDT - Wózki widłowe (Kat. II WJO LUB I WJO)
  • Pełnoletność
  • Orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywny język polski - dotyczy obcokrajowców
  • Gotowość do pracy w systemie wielozmianowym

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Wynagrodzenie: 6 500 zł 7 500 zł brutto
  • Bezpłatną odzież roboczą
  • Bezpłatny posiłek
  • Dofinansowanie do kawy, herbaty z automatu w strefie relaksu

Więcej informacji pod nr TEL: 669-115-454

  • Praca Bydgoszcz
  • Magazynier Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941