Magazynier - Kompletacja towaru
  • Suwałki
Suwałki, Suwałki, Podlaskie, Polska
Bjanex Sp. z o.o.
8. 6. 2024

Bjanex to jeden z największych dystrybutorów FMCG w regionie. Firma wchodzi w skład Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan, trzeciej co do wielkości sieci handlowej posiadającej w Polsce ponad 3200 placówek. Jako dystrybutor zaopatruje wiele podmiotów, w tym sieć sklepów Lewiatan, działających na terenie północno-wschodniej Polski.
Poszukujemy magazynierów do kompletacji towaru. Praca w systemie akordowym na 3 zmiany dostępna od zaraz. Szukamy wielu kandydatów. Możliwe nadgodziny. Zapewniamy pełne przeszkolenie - wszystkiego nauczymy na miejscu.
Zakres obowiązków:
- Kompletacja towaru na sklepy sieci Lewiatan.
- Sprawdzanie wydawanego towaru pod względem ilościowym i jakościowym.
- Właściwe zabezpieczanie towaru i przygotowanie go do załadunku.
- Praca ze skanerem ręcznym w magazynie z artykułami spożywczymi.
- Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa.
Wymagania:
- Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych.
- Dyspozycyjność (praca w systemie 3-zmianowym).
- Dokładność i efektywność w kompletowania towaru.
- Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie oraz uprawnienia na wózki.
Oferujemy:
- Pewna praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Możliwa dłuższa współpraca.
- Bony świąteczne oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
- Praca w systemie akordowym, atrakcyjne wynagrodzenie. Praca od zaraz.
- Przyjazne środowisko pracy z zespołem wspierającym się nawzajem.
- Obuwie ochronne, parking dla pracowników oraz oczywiście niezbędne narzędzia do pracy.
- Zniżki na firmowe produkty i usługi.
- Możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień.
ul. Leśna 68,
16-400 Suwałki,
NIP: 8442379348
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

  • Praca Suwałki
  • Magazynier Suwałki
  • Suwałki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055