Magazynier - kompletacja i pakowanie paczek
  • Opole
Opole, Opole, Opolskie, Polska
GraKam Małgorzata Graczyk
13. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowanie zamówień z systemu sklepu internetowego
  • realizacja zamówień - zbieranie produktów i pakowanie paczek (paczki są lekkie, czasami może zdarzyć się cięższa niż 1kg)
  • weryfikacja i rozkładanie dostaw
  • przygotowywanie stanowiska do pracy tj. składanie pudełek i utrzymywanie porządku przy wykonywanej pracy
  • przyjmowanie przesyłek od kurierów
  • wydawanie przesyłek kurierom
  • obsługa zwrotów oraz reklamacji
  • dodawanie nowych produktów do systemu sprzedażowego

WYMAGANIA:
  • znajomości podstawowej obsługi komputera
  • dokładności i skrupulatności przy pakowaniu
  • sprawności manualnej
  • wysokiej kultury osobistej
  • mile widziany student wieczorowy lub zaoczny

OFERUJEMY:
  • umowę zlecenie
  • elastyczne godziny pracy (ważne, żeby spakować każdego dnia wszystkie dostępne paczki, aktualnie zajmuje to od 3 do 4 godzin, a także wydać te przesyłki kurierom)
  • z czasem możliwość zwiększenia ilości godzin pracy

  • Praca Opole
  • Magazynier Opole Lubelskie
  • Magazynier Opole
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Opole
  • Specjalista ds. kadr i płac Opole
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Opole
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Opole
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Opole
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584