Magazynier / Komisjoner (m/z)
  • Niemcy
Niemcy, Lipsk, Niemcy, Niemcy
KÖNIG SE & Co KG
30. 3. 2024

KÖNIG GmbH & Co KG, niemiecka firma z ponad 55-letnim doświadczeniem, zaliczany jest do jednej z większych w swojej branży. Firma jest solidnym, cenionym pracodawcą, oferującym pewne i stałe zatrudnienie w każdym regionie Niemiec. W KÖNIG pracuje już ponad 2000 osób. Będziemy zaszczyceni, jeżeli i Ty dołączysz do naszego zespołu!

Zakwaterowanie nie jest organizowane

Obowiązki

  • Komisjonowanie towarów
  • Pakowanie, przygotowanie towaru do wysyłki
  • Sortowanie i rozkładanie nowego towaru

Wymagania

  • Gotowość do pracy zmianowej (głównie 2 zmiany / poranna i popołudniowa, czasem też nocki)
  • Motywacja do pracy
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem ale nie jest to warunek konieczny
  • Znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

  • 300€ PREMII STARTOWEJ
  • Umowę o pracę bezpośrednio z naszą firmą na niemieckich warunkach, na czas nieokreślony i pełen etat
  • Stałe i pewne zatrudnienie w Niemczech
  • Pomoc w uzyskaniu niemieckich dodatków socjalnych (np. Kindergeld)
  • Stawki indywidualnie dopasowane do kwalifikacji i doświadczenia zawodowego
  • Możliwość rozwoju i długofalowej współpracy
  • Terminowe wyplaty wynagrodzenia
  • Świadczenia urlopowe, bożonarodzeniowe oraz premie jubileuszowe po okresie próbnym
  • Możliwość pobierania zaliczek już po pierwszym przepracowanym tygodniu
  • Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
  • Obsługę i wsparcie w języku polskim
  • Do 30 dni urlopu płatnego w roku
  • Udział w systemie premii pracowniczych

  • Wpis do rejestru handlowego nr A 130123PhG König Verwaltungsges.MbH Wpis do rejestru handlowego B 130024 Numer identyfikacji podatkowej DE 116207894

  • Praca Niemcy
  • Praca za granicą
  • Magazynier Niemcy

  • 113 581
    19 190