Magazynier/ Komisjoner art. Drogeryjnych – również pary
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
Balticpersonal GmbH
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

ü  Komisjonowanie artykułów drogeryjnych za pomocą wózka elektrycznego i systemu Pick by Voice

ü  Znajomość liczebników niemieckich do min. 100

ü  Kompletowanie i sortowanie towarów na magazynie

ü  Praca od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym – gwarantowane 38 godzin tygodniowo

WYMAGANIA:

ü  Doświadczenie na magazynie - Komisjonowanie Pick by Voice - będzie dodatkowym atutem

ü  Uprawnienia na obsługę/prowadzenie wózków widłowych - będzie dodatkowym atutem

ü  Dojazd do pracy we własnym zakresie

OFERUJEMY:

ü Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony na pełen etat w oparciu o układ GVP

ü Stawka 13,80 € brutto/h - 14,31 € brutto/h od 1 października 2024

ü Dieta 5,00€ netto za każdy dzień w pracy

ü Dodatki: nadgodziny 25%, za pracę w nocy 25%, niedziele 50% i święta 100 %

ü Świąteczne i wakacyjne premie

ü Pełne niemieckie ubezpieczenie zdrowotne i społeczne

ü Możliwość pobierania zaliczek

ü Zapewnione zakwaterowanie koszt: 10,00€ dziennie

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

115 225
21 045