Magazynier - kierowca wózka widłowego
  • Będzin
Będzin, Będzin, Polska
Polskie Młyny S.A.
6. 6. 2024

POLSKIE MŁYNY Sp. z o. o. - firma z długoletnią tradycją w branży zbożowo-młynarskiej, największy producent mąk piekarniczych i paczkowanych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Będzin

ZADANIA:

  • Obsługa magazynu, odpowiedzialność za załadunki i rozładunki towaru na podstawie odpowiednich dokumentów.
  • Kontrola rodzaju i jakości towarów oraz terminów przydatności do spożycia.
  • Nadzór nad prawidłowością i zgodnością stanów magazynowych.
  • Nadzór nad zgodnością ilości w dostawie.
  • Przygotowywanie towaru do wysyłki.
  • Prowadzenie odpowiedniej dokumentacji.
  • Dbanie o porządek i czystość w magazynie oraz wokół magazynu, prawidłową eksploatację i konserwację wózka widłowego oraz innych sprzętów magazynowych.
  • Dbanie o optymalne wykorzystanie powierzchni magazynowej.
  • Zabezpieczenie towaru przed zniszczeniem lub kradzieżą.

WYMAGANIA:

  • Preferowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (magazynier, wózkowy).
  • Uprawnienia na wózki widłowe.
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office.
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność, dokładność.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na podstawie na umowy o pracę.
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole.
  • Perspektywy rozwoju zawodowego.
  • Pracę wózkami najnowocześniejszymi na rynku.
  • Pakiet socjalny.
  • Możliwość przystąpienia do pakietu opieki medycznej.

  • Praca Będzin
  • Magazynier Będzino
  • Magazynier Będzin
  • Kierowca Będzino
  • Kierowca Będzin
  • Będzin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914