Magazynier - Kierowca Wózka Widłowego
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, warmińsko-mazurskie, Polska
Fedex Express Poland Transportation Sp. z o.o.
30. 8. 2024

25_26CE070D87FEFE510CE4C192653CE5C6

Obowiązki

  • rozładunek i załadunek przesyłek
  • weryfikacja parametrów dostarczania, praca ze składem, sortowanie na dostęp do instrukcji
  • dbanie o sterowanie sprzętem firmowym: urządzenia, maszyny
  • stosowania

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe/średnie
  • Zrobione, sumiennie i rzetelność w wykonywaniu
  • odpowiedzialność, w której uczestniczę
  • mile doświadczenie w pracy na magazynie
  • z wózkami widłowymi UDT

Oferujemy

  • wykorzystanie w oparciu o wykorzystanie o charakterze użytkowym
  • atrakcyjny pakiet ubezpieczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, ciekawe do kart Multisport/MyBenefit, platforma do nauki języka angielskiego)
  • nagrody jubileuszowe
  • Program Wsparcia Pracowników - obowiązkowe i certyfikowane doradztwo dla pracowników i ich podstawowe uprawnienia w zakresie kontroli finansowej i finansowej
  • spotkanie z nauką
  • wsparcie w działaniach rozwojowych
  • dodatkowe wyposażenie (w tym m.in. udostępnienie świąteczne)

Źródło: Fedex/Praca

  • Praca Olsztyn
  • Kierowca Olsztyn
  • Magazynier Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584