MAGAZYNIER / KIEROWCA
  • Siedlce
Siedlce, Warszawska 55A, 08-110 Stare Opole, powiat: siedlecki, woj: mazowieckie
ALLPAP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
12. 10. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Główne zadania:
- prawidłowe przyjmowanie dostaw towarów;
- odpowiednie rozlokowanie towarów na terenie magazynu;
- przygotowanie towarów do wydania;
- sprawdzanie zgodności dostarczonych/ wydawanych towarów z zamówieniami;
- organizowanie dokumentacji dotyczących zamówień towarów;
- dbałość o porządek na magazynie;
- dostarczanie towaru do klientów.

Inne wymagania
chęć do pracy, zaangażowanie w powierzone obowiązki, uczciwość, sprawność fizyczna, mile widziane uprawnienie na wózek widłowy, wysoka kultura osobista.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
zasadnicze zawodowe

  • Praca Siedlce
  • Kierowca Siedlce
  • Magazynier Siedlce
  • Siedlce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 077
    18 849