Magazynier/Kierowca
  • Rzeszów, podkarpackie
Rzeszów
Grh Polska
16. 5. 2024

Poszukujesz pracy na już? Dobrze się składa, bo my również potrzebujemy Ciebie ????

Jeśli praca fizyczna nie jest Ci obca, posiadasz czynne prawo jazdy kat. B i jesteś dyspozycyjny od zaraz to nie zwlekaj i aplikuj już dziś!

Stanowisko: Magazynier/Kierowca

Opis stanowiska:

• Kompletowanie towaru

• Pakowanie paczek do wysyłki

• Przyjęcie, wydawanie, układanie towaru

• Dostarczanie towaru do klienta służbowym samochodem

Wymagania:

• Dobra sprawność fizyczna

• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• Umowę o pracę na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia

• Wynagrodzenie 4242 zł brutto/miesiąc

• Elastyczne godziny pracy od poniedziałku do piątku - 7:00-15:00 lub 8:00-16:00

• Wolne weekendy

Prosimy o przesłanie CV przez formularz.

  • Praca Rzeszów
  • Magazynier Rzeszów
  • Kierowca Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322