Magazynier - Kierowca
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, Warmian-Masurian Voivodeship, Polska
RYWAL-RHC Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie, wydawanie towarów do/z magazynu
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • utrzymanie porządku na magazynie
  • rozwożenie towarów między magazynami
  • rozwożenie towaru do klientów
  • obsługa szaf vendingowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy magazynowej
  • uprawnienie na wózki widłowe (według nowego rozporządzenia UDT)
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • bezpieczne i przewidywalne środowisko pracy, w tym umowę o pracę, stałe godziny pracy, jasne zasady wynagradzania
  • kompleksowy proces wdrożenia do organizacji
  • pracę u niekwestionowanego lidera rynkowego
  • wsparcie dla Twojego rozwoju i to na różnych płaszczyznach - poprzez dofinansowanie Twoich studiów, dostęp do platformy do nauki angielskiego, czy kartę Multisport
  • możliwość zgłaszania samodzielnych, oddolnych inicjatyw np. integracyjnych, kulturalnych, czy charytatywnych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • inicjatywy dobroczynne
  • świadczenia na święta Bożego Narodzenia
Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Olsztyn
  • Magazynier Olsztyn
  • Kierowca Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087