Magazynier-Kierowca
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
Prosave.pl
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Analiza stanu towarów w szafach vendingowych
  • Przyjmowanie i wydawanie towarów do/z magazynu
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • Utrzymanie porządku w magazynie
  • Rozwożenie towarów między magazynami

Nasze wymagania

  • Umiejętności obsługi komputera
  • Prawa jazdy kat. B
  • Dobrej organizacji pracy oraz zaangażowania
  • Umiejętności czytania dokumentów magazynowych

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość oprogramowania ERP XL

To oferujemy

  • pracę w zgranym zespole
  • solidne przygotowanie do nowej roli
  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • stałe godziny pracy, od poniedziałku do piątku 8:00-16:00

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • kawa / herbata

  • Praca Łódź
  • Magazynier Łódź
  • Kierowca Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087