Magazynier - Kierowca
  • Krzczonów
Krzczonów, Krzczonów, lubelskie, Polska
Solarcorn
22. 5. 2024

Jesteśmy obecni na rynku od roku 1992. Naszym celem jest dostarczanie rolnikom wysokiej jakości nasion roślin uprawnych: kukurydzy, rzepaku, zbóż i innych roślin polowych. Ponadto dzięki wykorzystaniu innowacyjnych badań naukowych, wieloletniemu doświadczeniu, oraz doskonałej znajomości spectrum zagadnień związanych z produkcją rolną w Polsce i Europie, jesteśmy w stanie zaoferować najlepsze rozwiązania stosowane obecnie w rolnictwie.W związku z dalszym rozwojem firmy Solarcorn Sp. z o.o.Fila Przedsiębiorstwa znajduje się w województwie Lubelskim -Janówek koło Piask

Obowiązki

  • Wydawanie towaru zgodnie z dokumentem WZ
  • Bieżąca obsługa magazynu
  • Rozwożenie towaru do ok.50km
  • Obsługa wózka widłowego

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. C+E
  • Uczciwość i obowiązkowość
  • Odpowiedzialność i komunikatywność

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Praca Krzczonów
  • Magazynier Krzczonów
  • Kierowca Krzczonów
  • Krzczonów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509