Magazynier/ka - Operator/ka Wózka Widłowego
  • Błonie
Błonie, Błonie, Masovian Voivodeship, Polska
Arvato
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Błonie

Twój zakres obowiązków

  • Rozładunek/załadunek
  • Obsługa wózka widłowego
  • Kompletacja towaru przy użyciu skanera

Nasze wymagania

  • Twoje rzetelne podejście do powierzonych obowiązków
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Uprawnienia UDT ll WJO
  • Znajomości obsługi skanera magazynowego

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Umowę o pracę już od 1 dnia zatrudnienia (bezpośrednio z Arvato)
  • Pracę w systemie II zmianowym
  • Pakiet medyczny oraz sportowy
  • Ubezpieczenie grupowe PZU
  • Dodatkowe pieniądze na Boże Narodzenie oraz Wielkanoc oraz paczkę świąteczną
  • Prezent urodzinowy
  • Wyprawkę dla pierwszoklasisty (składającą się z plecaka, piórnika i worka na obuwie)
  • Dofinansowanie do wypoczynku dla dzieci (kolonie, półkolonie, obozy)
  • Jasny system wynagrodzeń – podstawa oraz premie (frekwencyjna, wydajnościowo-jakościowa)
  • Bezpłatną pomoc psychologiczną oraz prawną dla wszystkich Pracowników
  • Możliwość realnego rozwoju oraz awansu
  • Szkolenia wdrażające, możliwość zdobywania nowej wiedzy i umiejętności
  • Atmosferę pracy opartą na szacunku i zaufaniu

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • firmowa biblioteka
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • wyprawka szkolna
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin

Arvato

Arvato zapewnia najbardziej dynamiczne środowisko pracy, jakie możesz sobie wyobrazić. Rozwijamy się, jesteśmy innowacyjni, każdego dnia mierzymy się z wyzwaniami naszych klientów na całym świecie. Jak to robimy? Dzięki naszemu wyjątkowemu nastawieniu. We’re on it! Działamy!

Nasza wspólna wizja jako globalnego zespołu: chcemy stać się się najbardziej zorientowaną na klienta międzynarodową firmą zarządzającą łańcuchem dostaw, w oparciu o ludzi i technologię. Jako strategiczny partner rozwojowy naszych klientów z branży fashion, beauty & lifestyle, healthcare, tech i publisher stawiamy na osadzone w chmurze platformy sprzedażowe i informatyczne, a także najnowocześniejsze technologie automatyzacyjne – z myślą o stworzeniu rozbudowanych, globalnych rozwiązań z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw.

  • Praca Błonie
  • Magazynier Błonie
  • Operator Błonie
  • Operator maszyn Błonie
  • Błonie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087