Magazynier - jedna zmiana - Grodzisk Mazowiecki
  • Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie, Polska
BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
12. 9. 2024
Informacje o stanowisku

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Grodzisk Mazowiecki
Pracodawca
Dodano
10.09.2024
Numer referencyjny
8996_7240

Firma specjalizująca się w przeładunkach, usługach magazynowych oraz usługach agencji celnej zatrudni pracownika na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Zadania:

  • Rozładunek i załadunek kontenerów wózkiem oraz ręczny,
  • Przygotowanie towaru do wydania,
  • Wydawanie towaru wg zleceń,
  • Wspieranie pracy innych magazynierów,
  • Ewidencjonowanie rozładunków, załadunków i wydań,
  • Raportowanie ewentualnych uszkodzeń towaru.

Wymagania:

  • Uprawnienia na wózek widłowy,
  • Doświadczenie w pracy na magazynie,
  • Uczciwość.

Gwarantujemy:

  • Umowę o pracę lub zlecenie,
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
  • Pracę w godzinach 8-16,
  • Możliwość wyrabiania godzin nadliczbowych.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 536 548 851. Nie odbieram? Napisz SMS o treści "MAGAZYNIER" - na pewno oddzwonię!

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 7 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

  • Praca Grodzisk Mazowiecki
  • Magazynier Grodzisk Mazowiecki
  • Grodzisk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584