Magazynier InPost Mszczonów praca zmianowa lub nocki
  • Mszczonów
Mszczonów, Mszczonów, Mazowieckie, Polska
Operacyjny
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Szukamy osób na pełen etat

Co będzie należało do Twoich zadań:

  • Przygotowanie magazynu do operacji według otrzymanych zaleceń
  • Rozładunek/załadunek aut
  • Wykonywanie prac porządkowych i pomocniczych na terenie magazynu
  • Przygotowywanie palet oraz krat transportujących do załadunku według przyjętego standardu
  • Obsługa skanera magazynowego
  • Ustawianie nośników z przesyłkami zgodnie z przyjętym standardem

WYMAGANIA:

Czego potrzebujemy od Ciebie:

  • Dyspozycyjności - praca na 2 zmiany (I zmiana 08:00 - 16:00, II zmiana 14:00 - 22:00) lub praca na jedną zmianę w godzinach nocnych (20:00 - 04:00)​​
  • Uprawnień do obsługi wózków unoszących (mile widziane uprawnienia na wózki wznoszące UDT)
  • Umiejętności organizowania swojej pracy tak, aby powierzone zadania były wykonane na czas
  • Samodzielności
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERUJEMY:

Co oferujemy:

  • umowę o pracę, system premiowania
  • pracę w nowoczesnych magazynach
  • system kafeteryjny, w którym to pracownik sam wybiera benefity, z których korzysta (np. Multisport, prywatna opieka medyczna, bony do sklepów, bilety na wydarzenia sportowe i muzyczne i wiele, wiele więcej)​
  • atmosferę wsparcia i rozwoju
  • pracę w zgranym i doświadczonym zespole
  • możliwość rozwoju w ramach struktury firmy

  • Praca Mszczonów
  • Magazynier Mszczonów
  • Mszczonów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838