Magazynier II zmiany
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
3. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Chcesz być częścią zgranego zespołu magazynowego?

Mamy dla Ciebie idealne stanowisko!

Dołącz do nas i doświadcz przygody w świecie logistyki.

Nie czekaj - złap wiatr w żagle i złóż swoje CV już dzisiaj!

Lokalizacja: Wrocław, ul. Graniczna (dojazd autobusem 106)

Oczekujemy

  • motywacji do podjęcia długofalowej współpracy,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie II zmianowym,
  • znajomość obsługi komputera i skanera.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową;
  • pracę od poniedziałku do piątku;
  • praca w systemie II zmianowym 06:00 do 14:00, 14:00 do 22:00;
  • wynagrodzenie do 4910 zł brutto miesięcznie (podstawa 4410zł +premia 500zł);
  • dodatkową premie za wysoką efektywność;
  • premie frekwencyjną 1000 zł brutto wypłacaną co 6 miesięcy;
  • atrakcyjny system poleceń kandydatów do 1000 zł netto
  • możliwość długofalowej współpracy;
  • pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, zniżki na zakupy online itp.);
  • dogodna lokalizacja (dojazd autobusem 106).

Zadania

  • kompletacja zamówień,
  • prace magazynowe,
  • wprowadzanie danych do systemu informatycznego,
  • skanowanie produktów,
  • przyjęcie i zamykanie napraw do wysyłek,
  • rozładunek za pomocą wózka ręcznego.

  • Praca Wrocław
  • Magazynier Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963